Užklausos forma

Parašykite kokios apdailos darbų paslaugos domina ir mes būtinai su Jumis susisieksime. Pilną darbų atlikimo sąmatą galėsime pateikti tik apžiūrėję objektą ir aptarę remonto lūkesčius.
Į laiškus atrašome per 24 h.

4K [Kas, kur, kaip, kada...]

A
Kodėl apsiimate tvarkyti tik naujos statybos būstus?

Todėl, kad atsižvelgiant į darbų gausą ir įvairovę, į mūsų komandą dažniausiai kreipiasi naujų būstų savininkai. Nespjauname į šulinį ir nesakome, kad senus butus aplenkiame iš tolo. Esant rimtiems ketinimas kapitališkai pertvarkyti būstą galime būti naudingi ir mes.

B
Kodėl reiktų būsto įrengimą patikėti mums?

Amato išmokome ne Lietuvoje, o skirtingose Vakarų Europos valstybėse bei JAV. Iš ten parsivežėme ne tik įgudžius, patirtį, bet ir vakarietiškus darbo metodus, darbo kultūrą. Mums svarbu rezultatas, svarbu pirminis planavimo ir susitarimo momentas. Esame disciplinuoti, ne dėl žalingų įpročių turėjimo ar kokių kitų neigiamybių, o todėl kad disciplina padeda išvengti klaidų ir sutaupyti laiko. Vertiname darbą be streso, stengiames jo niekam nesukelti. Su Jūsų kaimynais susipažinsime pirmieji ir jie net liks tuo patenkinti.

C
Kaip garantuojate darbų atlikimą per sutartą laiką?

Laikas turi tokią savybę bėgti kaip pasiutęs, bet kai darai ne pirmą kartą atsiranda įgūdžiai jį teisingai apskaičiuoti. Kitą vertus, darbų pabaigimo data nustatoma preliminari, nes niekada nežinai kaip sklandžiai įvyks medžiagų logistika ar atsiras kitų netikėtų trukdžių. Tačiau, tikslas visada buvo ir bus spėti laiku ar net anksčiau nei pažadėta, nes atlygį gauname ne už objekte praleistas valandas, o konkrečius atliktus darbus.

D
Kodėl įrengimo procese dalyvauja interjero dizaineris?

Žavimės žmonėmis, kurie viską nori sugalvoti patys. Praktika rodo, kad daugelis pervertina savo galimybes. Pats specializacijos pavadinimas kelia asociacijas su grožiu, estetika, bet pirmiausia dizaineris yra techninis žmogus. Svarbiausia jo užduotis suplanuoti buto funkcionalumą. Dizaineris pagal būsto savininko viziją parengia daiktų išdėstymą, pagal brėžinius tampa aišku kaip įvesti elektrą, kanalizaciją, kiek  jungtukų bus ir t.t.. Taip pat jis gali labai pasitarnauti turint ribotą biudžetą, nes puikiai išmano kokios medžiagos kiek kainuoja. Esant poreikiui galima suplanuoti ir visus grožio reikalus - vizualizuoti kaip galėtų atrodyti jūsų naujasis būstas,, bet tai atskiras darbas su interjero dizaineriu.

E
Kam reikalingas išlaidų valdymo specialistas?

Jei kartu su vaizduote didėtų ir biudžetas, būtų galima nesukti galvos ir nieko nevaldyti. Specialistas reikalingas tam, kad būtų galima kuo daugiau nuveikti su esamu biudžetu. Jis skirsto darbu į etapus, ieško variantų kur būtų galima sutaupyti pasirinkus kitas medžiagas ar kitokį būsto planavimo sprendimą. Konsultuoja interjero dizainerį, kad šis planuodamas neprigudrautų ten kur nereikia, būsto savininkui padeda pritempti lūkesčius prie biudžeto. Šis žmogus turi gerus derybų įgūdžius, gali gauti pakankamai solidžias nuolaidas apdailos medžiagų parduotuvėse ar interjero salonuose. Taupiau nereiškia prasčiau.

F
Kiek kainuoja mūsų paslaugos?

Kainodara priklauso nuo to kiek, kokių ir kokiame plote darbų reikia atlikti. Galutinė suma priklauso ir nuo tokių aplinkybių kaip kas užsiima apdailos medžiagų pirkimu ir logistika. Galima skaičiuoti pagal plotą jei medžiagas perkame mes arba už konkrečius darbus. Šiam reikalui esame paruošę preliminarią skaičiuoklę.

G
Kodėl ribojate atliktų darbų peržiūrą?

Kai kurie duomenys apriboti, nes nemanome, kad juos būtina matyti kiekvienam smalsuoliui. Ta skiltis labiau mūsų duomenų bazė, kurią mes naudojame komunikacijoje su klientu.

H
Kas galėtų mus rekomenduoti?

Komandoje neturime sekretorės, kuri rūpintusi rekomendacijų maldavimu, bet jei labai reikia galime nurodyti kelių klientų kontaktinius numerius. Geriausia rekomendacija yra susitikimas ir pažiūrėjimas į akis.

I
Ar galima organizuoti susitikimą po įprastų darbo valandų ar net savaitgalį?

Žinoma, kad taip. Tik reikia pasiderinti laiką, kad mums nereikėtų aukoti laiko pažadėto vaikų, draugų, žmonų gimtadienių ir kitų svarbių gyvenimo datų.

J
Kokį alų geriame darbo metu?

JOKIO.

Nesitikėjome, kad iki čia perskaitysite. Būtų šaunu jei jau susisiektumėte.

Rašykite

Grįžti
Kodėl mes?
LAIKOMĖS PLANO
SUVALDOME PINIGUS
MOKAME BENDRAUTI
3
KARTUS UŽ KOKYBĘ VALIO!