Užklausos forma

Parašykite kokios apdailos darbų paslaugos domina ir mes būtinai su Jumis susisieksime. Pilną darbų atlikimo sąmatą galėsime pateikti tik apžiūrėję objektą ir aptarę remonto lūkesčius.
Į laiškus atrašome per 24 h.

Apie mus

Į komandą susibūrėme visiškai neseniai, bet teoriškai tai galėjo įvykti ir kur kas anksčiau. Nors visais laikais gimtinėje sklandė gandas apie nuolatos užimtus ir beprotiškai gerai uždirbančius apdailos meistrus, mes savo laimę pabandėme ir svetur. Kai paskutinį kartą susibūrėme pilnai įrenginėti bičiulio būstą, vėliau jo draugo būstą, dar tada kaimyno buvome paprašyti įvesti elektrą, nutarėme nesiskirstyti. Taigi, įrenginėjame naujus būstus Vilniuje.

Prie komandos prijungėme vadybos žmones, kurie ne tik geba organizuoti veiklą, bet ir turi atitinkamus bendravimo įgudžius. Darbai prasideda nuo bendravimo. Tikime, kad geras žmogiškas ryšys ir tarpusavio susikalbėjimas yra kelias į teisingą rezultatą. Idealu, kai visi dirba savo darbus ir niekam nereikia be reikalo naudoti savo nervų ląstelių.

Nepaisant to, kad nuolat užimtų meistrų legenda tebėra gyva, mes nepulsime neigti jų egzistavimo. Jokiu būdu ir nesiskelbsime pranašesni už juos, gi kam. Mes komanda, o tinkamai veikianti komanda gali būti naudingesnė ir dirbanti efektyviau. O daugiau, tikriausiai, mes niekuo nesiskiriame nuo kitų apdailos meistrų - norime dirbti, uždirbti ir Kalėdas sutikti savo šeimose Lietuvoje.

Jei dar užteko kantrybės iki čia paskaityti, tai jau pats metas bent skaičiuoklę išmėginti.

Kodėl mes?
LAIKOMĖS PLANO
SUVALDOME PINIGUS
MOKAME BENDRAUTI
3
KARTUS UŽ KOKYBĘ VALIO!