Užklausos forma

Parašykite kokios apdailos darbų paslaugos domina ir mes būtinai su Jumis susisieksime. Pilną darbų atlikimo sąmatą galėsime pateikti tik apžiūrėję objektą ir aptarę remonto lūkesčius.
Į laiškus atrašome per 24 h.

Apdailos darbų eiga

Naujo būsto įsigyjimas ir įrengimas ne kasdieninis įvykis žmogaus gyvenime. Jau vien kelionės per bankus, įvairių dokumentų tvarkymas atima nemažai energijos ir entuziazmo. Mes patys tai praėjome, todėl sekantį etapą - plikų sienų pavertimą gyvenamu būstu - stengemias padėti kuo sklandžiau.

Mes tikime, kad nuo plikų sienų iki būsto paruošimo apsigyvenimui yra trys klasikiniai žingsniai:

 

Kam reikalingas lūkesčių apibrėžimas

Neabejotinai vis norime gyventi gražiuose, tvarkinguose, kokybiškai įrengtuose, jaukiuose namuose. Visus paminėtus momentus lyg tyčia suvokiame skirtingai. O jei įvertinti dar finansines galimybes ir laiko tarpą per kurį darbai turėtų būti įgyvendinti... šiame etape apsikalbame koks įrengimas jums tinka ir patinka, kiek tam yra lėšų ir kiek skirta laiko iki įsikėlimo.

Ką duoda planavimas

Pirmiausiai tai aiškų susikalbėjimą tarp įrengime dalyvaujančių žmonių ir tavęs. Parengti elektros, vandentiekio, plytelių klojimo planai padeda išvengti klaidų užsakant medžiagas. Żinant tikslius apdailos medžiagų kiekius galima sklandžiai suplanuoti jų logistiką. Išlaidų valdymo specialistas galės padėti tik tuo atveju, jei medžiagų reikia ne vakar. Ir esminis privalumas, planuojant galima įsitekti turimame biudžete.

Kaip pasiekiamas rezultatas

Atitinkamai padirbėjus planavimo etape, darbų vadovas organizuoja įrengimo darbus. Prie įrengimo dirba skirtingų specializacijų žmonės, kiekvienas darbas turi savo specifiką, kurios išmanymas padeda laikyti pulsą ant laiko taupymo.

Susidomėjote mūsų paslaugomis?

Rašykite

Kodėl mes?
LAIKOMĖS PLANO
SUVALDOME PINIGUS
MOKAME BENDRAUTI
3
KARTUS UŽ KOKYBĘ VALIO!